Wypełniacze

Wypełniacze

Współczesna medycyna estetyczna oferuje zaawansowane rozwiązanie w dziedzinie poprawy wyglądu. Istnieją preparaty, które umożliwiają zredukowanie zmarszczek i przywrócenie młodego, świeżego wyglądu.

Jednym z takich preparatów jest kwas hialuronowy, który występuje w skórze w sposób naturalny. Jest jej podstawowym składnikiem a dzięki temu utrzymuje jej właściwy poziom nawilżenia i jędrności. Preparaty zawierające kwas hialuronowy wstrzyknięte do skóry właściwej skutecznie uzupełniają jego niedobór. Nawilżają skórę, wypełniają zmarszczki, modelują usta, poprawiają kontur twarzy, pobudzają naturalne procesy regeneracyjne.

Jak działają wypełniacze?

Wypełniacze charakteryzują się efektem widocznym natychmiast. Zapewniają naturalny i młody wygląd. Nie wpływają na tkanki dookoła, nie migrują. Mają działanie docelowe. Zabiegi z preparatem zawierającym kwas hialuronowy poza efektem estetycznym, czyli poprawą kondycji skóry, polepszają też nasze samopoczucie.

W naszym Centrum dostępnych jest wiele preparatów, których doborem do Państwa indywidualnych potrzeb, zajmie się specjalista w trakcie konsultacji.

Wypełnianie zmarszczek

Zabieg wypełniania zmarszczek polega na podaniu naturalnego, usieciowanego kwasu hialuronowego w obszar podlegający korekcie, który podczas zabiegu  podlega całkowitej integracji ze skórą. Kwas hialuronowy posiada zdolność do wiązania wody, przez co wykazuje właściwości silnie nawilżające, wypełniające a także stymulujące skórę.

Modelowanie, nawilżanie i powiększanie ust

Usta dzięki zabiegowi z kwasem hialuronowym odzyskują swoją jędrność i objętość. Można też skorygować, w sposób naturalny i bezpieczny, ich kształt i poprawić symetrię.

Wskazania

W naszym Centrum polecamy też zabiegi Laser Frakcyjny Ablacyjny CO2 oraz Lipotransfer.

Najczęściej zadawane pytania

Widoczne już po pierwszym zabiegu i utrzymują się ok. 12 miesięcy.

  • Należy dostosować się do zaleceń lekarza.
  • Po zabiegu możemy wrócić do codziennych zajęć.
  • W ciągu kilku dni nie należy korzystać z sauny i basenu oraz z siłowni.

Dla polepszenia komfortu zabiegu można użyć kremów znieczulających.

Tak, zabieg z toksyną botulinową należy powtarzać mniej więcej co 6 miesięcy.

  • ciąża i okres laktacji
  • stany zapalne skóry
  • choroby nowotworowe