ARTHREX ACP

Mezoterapia igłowa z użyciem osocza bogatopłytkowego PRP to jedna z najbardziej naturalnych, bezpiecznych i skutecznych metod wykorzystywanych w medycynie estetycznej. Osocze pobierane jest bezpośrednio z krwi pacjenta, a następnie wstrzykiwane techniką mezoterapii w pożądany obszar skóry. Ta całkowicie autologiczna terapia stymuluje komórki do produkcji elastyny i kolagenu a tym samym regeneruje i nawilża skórę oraz wygładza zmarszczki.

MEZOTERAPIA SKÓRY GŁOWY NUCLEOFILL MEDIUM PLUS

To metoda leczenia różnych schorzeń skóry polegająca na wstrzykiwaniu bezpośrednio w skórę głowy niewielkich dawek substancji leczniczych. Efektem mezoterapii jest poprawa jakości włosów, zahamowanie ich wypadania a nawet odrosty nowych.

OSOCZE BOGATOPŁYTKOWE

Osocze bogatopłytkowe (PRP) to naturalny, autologiczny preparat pozyskiwany z krwi pacjenta. Zabieg wykonywany metodą mezoterapii igłowej jest niechirurgicznym zabiegiem odmładzającym. W rezultacie skóra odzyskuje gęstość i napięcie, poprawę faktury i kolorytu oraz regenerację i głębokie odżywienie.

Dr Myśliwy

Jestem do Twojej dyspozycji

Nie musisz wiedzieć jaki zabieg jest dla Ciebie najlepszy. Moim priorytetem jest Twoje zdrowie i komfort. Zapraszam Cię na konsultację, dopasuję plan leczenia do Twoich potrzeb.