ARTHREX ACP

Mezoterapia igłowa z użyciem osocza bogatopłytkowego PRP to jedna z najbardziej naturalnych, bezpiecznych i skutecznych metod wykorzystywanych w medycynie estetycznej. Osocze pobierane jest bezpośrednio z krwi pacjenta, a następnie wstrzykiwane techniką mezoterapii w pożądany obszar skóry. Ta całkowicie autologiczna terapia stymuluje komórki do produkcji elastyny i kolagenu a tym samym regeneruje i nawilża skórę oraz wygładza zmarszczki.

JUVENUS

Produkt marki Croma Pharma na bazie zwiększonej ilości polinukleotydów podawany za pomocą iniekcji o działaniu przeciwstarzeniowym. Juvenus ma doskonałe właściwości biochemiczne dające efekt silnego nawilżenia, poprawy elastyczności skóry i antyoksydacji. Juvenus jest łatwy do wstrzykiwania. Został stworzony do zabiegów na różne problemy skóry.

LASER FRAKCYJNY ABLACYJNY CO2

To jedno z najnowocześniejszych urządzeń pozwalających na bezpieczne i skuteczne odmłodzenie. Zabieg z użyciem lasera CO2 regeneruje skórę, wygładza zmarszczki, likwiduje przebarwienia i blizny potrądzikowe oraz inne niedoskonałości skóry.

LIPOLIZA INIEKCYJNA

Lipoliza iniekcyjna to nieinwazyjna i skuteczna metoda trwałej redukcji tkanki tłuszczowej w wybranych, problematycznych obszarach skóry. Lipoliza polega na wstrzyknięciu odpowiednich substancji czynnych powodujących rozbijanie tkanki tłuszczowej. W rezultacie komórki ulegają rozpuszczeniu a uwolnione tłuszcze są rozkładane w procesie przemiany materii i wydalane z organizmu.

LIPOTRANSFER

Technologia polega na pozyskaniu komórek regeneracyjnych z własnej tkanki tłuszczowej. To bezpieczny i skuteczny sposób modelowania i odmładzania twarzy. Dzięki temu zabiegowi zyskujemy naturalny wypełniacz służący do stymulacji własnych regeneracyjnych procesów organizmu. Bardzo trwały i bezpieczny zabieg.

MEZOTERAPIA

Mezoterapia to zabieg, dzięki któremu substancje lecznicze, odżywcze i regenerujące dostarczane są w głębsze warstwy skóry. Zabieg polega na podaniu substancji czynnych (w żależności od potrzeb pacjenta to mogą być np. witaminy, kwas hialuronowy, aminokwasy, osocze bogatopłytkowe) bezpośrednio w skórę za pomocą igły (mezoterapia igłowa) lub multiigły (mezoterapia multiigłowa).

LASEROWE USUWANIE ZMIAN PIGMENTACYJNYCH

Laser Palomar z głowicą 1540 to innowacyjna technologia, która idealnie sprawdza się w leczeniu zmian pigmentacji naskórka. To skuteczny, szybki i bezbolesny sposób redukowania przebarwień z jednoczesną aktywacją procesów regenerujących skórę.

LASEROWE USUWANIE ZMIAN NACZYNIOWYCH

Laser Palomar z głowicą LuxG to nowoczesna technologia, która daje gwarancję komfortu, bezpieczeństwa i wysokiej skuteczności zabiegu. Laser ma możliwość dostosowania parametrów zabiegowych do potrzeb pacjenta, co pozwala na skuteczne i precyzyjne leczenie zmian naczyniowych.

WYPEŁNIACZE

Wypełniacze są substancjami, które wstrzykuje się pod skórę w celu modelowania konturów twarzy lub uzupełnienia ubytków powstałych na skutek fizjologicznego procesu starzenia się skóry. Dodatkowo składniki zawarte w preparatach uaktywniają komórki i stymulują proces produkcji naturalnego kolagenu. Wypełniacze niwelują efekty starzenia.

NICI LIFTINGUJĄCE BIOWCHŁANIALNE

Nici liftingujące to produkt wprowadzony pod skórę, który podczas stopniowego rozpuszczania się stymuluje syntezę kolagenu i fibroblastów. Dzięki temu skóra staje się ujędrniona, wygładzona, rozświetlona, zmarszczki znikają a owal twarzy się podnosi. Następuje lifting skóry.

NUCLEOFILL STYMULATOR TKANKOWY

Innowacyjna mezoterapia firmy Croma Pharma. Zabieg Nucleofill to stymulator tkankowy, który prowadzi do silnej biostymulacji i głębokiej odnowy skóry za pomocą iniekcji. Po podaniu preparatu substancje w nim zawarte działają na trzech poziomach: nawilżenia, liftingu, antyoksydacji. Mezoterapia nawilża, ujędrnia i zagęszcza skórę, przywracając jej naturalny blask.

NUCLEOFILL SOFT PLUS EYES

Nucleofill Soft Plus Eyes to preparat przeznaczony do biorestrukturyzacji skóry, zawierający wysoce oczyszczone polinukleotydy pochodzenia naturalnego, stworzony z myślą o poprawie odżywienia bardzo delikatnej i cienkiej skóry wokół oczu. Stymulator tkankowy jest bardzo skuteczny w profilaktyce przeciwstarzeniowej.

OSOCZE BOGATOPŁYTKOWE

Osocze bogatopłytkowe (PRP) to naturalny, autologiczny preparat pozyskiwany z krwi pacjenta. Zabieg wykonywany metodą mezoterapii igłowej jest niechirurgicznym zabiegiem odmładzającym. W rezultacie skóra odzyskuje gęstość i napięcie, poprawę faktury i kolorytu oraz regenerację i głębokie odżywienie.

TOKSYNA BOTULINOWA USUWANIE ZMARSZCZEK MIMICZNYCH

Toksyna botulinowa określana potocznie jako botox jest produktem leczniczym. Preparat przeznaczony jest dla osób, które chcą poddać się usunięciu zmarszczek mimicznych. Zabieg polega na precyzyjnej iniekcji naturalnej toksyny botulinowej w okolice twarzy, na których występują zmarszczki mimiczne.

POWIĘKSZANIE, MODELOWANIE, NAWILŻANIE UST

Zabieg wstrzykiwania usieciowanego kwasu hialuronowego dzięki któremu następuje poprawienie konturu ust, powiększenie ich objętości. Usta lepiej nawilżone odzyskują kolor i młodzieńczy wygląd.

ULTRAFORMER III HIFU

Nieinwazyjne konturowanie oraz lifting twarzy i ciała. Dzięki najnowszej technologii HIFU (zogniskowana fala ultradźwiękowa o wysokiej częstotliwości) możemy odmłodzić i poprawić jędrność tkanek oraz napięcie skóry na twarzy i całym ciele.

WOLUMETRIA

Wolumetria twarzy polega na poprawieniu owalu twarzy oraz korekcji utraconej z wiekiem lub w efekcie schudnięcia objętości tkanek za pomocą kwasu hialuronowego. W przypadku wolumetrii stosuje się specjalnie do tego przeznaczone gęstsze i bardziej usieciowane wypełniacze. Pozwalają one na modelowanie twarzy i policzków oraz na przywrócenie ich objętości.

USUWANIE BLIZN POTRĄDZIKOWYCH

Laser frakcyjny to najbardziej skuteczna metoda usuwania blizn po trądziku. Laseroterapia wspomaga proces odnowy, odbudowy i regeneracji skóry, dzięki czemu blizny stają się płytsze a nawet zupełnie niewidoczne.

Dr Myśliwy

Jestem do Twojej dyspozycji

Nie musisz wiedzieć jaki zabieg jest dla Ciebie najlepszy. Moim priorytetem jest Twoje zdrowie i komfort. Zapraszam Cię na konsultację, dopasuję plan leczenia do Twoich potrzeb.