Powiększanie ust

Powiększanie ust

Powiększanie ust

Powiększanie, modelowanie, nawilżanie ust kwasem hialuronowym to sposób na piękne, jędrne i idealnie podkreślone usta. Dzięki substancji, które naturalnie występują w skórze, nasze usta będą odpowiednio nawilżone, nabiorą młodzieńczego  wyglądu oraz odzyskają utraconą jędrność. Kwas hialuronowy zapewnia naturalny i natychmiastowy efekt, umożliwia korektę ich kształtu, podkreślenie konturu, podniesienie opadających kącików oraz wypełnienie drobnych zmarszczek wokół ust.

Zabieg modelowania ust możemy wykonywać u kobiet i mężczyzn celem wyrównania asymetrii między górną i dolną wargą, korekty słabo zarysowanego konturu i zmian pourazowych. Podanie kwasu hialuronowego może mieć również na celu poprawę objętości, przywrócenie ładnego obrysu warg oraz zahamowanie zmian wynikających z postępującego procesu starzenia ust związanego z utratą czerwieni wargowej. Odwodnienie skutkuje utratą objętości, jędrności, wyrazistego koloru, pojawieniem się opadających kącików ust oraz promieniście układających się zmarszczek wokół ust.

W naszym Centrum zabiegi powiększania ust przeprowadzane są z użyciem najwyższej jakości preparatów kwasu hialuronowego.

CZY ZABIEG JEST BOLESNY?

Siła odczuć uzależniona jest od indywidualnego progu bólu każdego Pacjenta. Dla zwiększenia komfortu zabiegu stosujemy znieczulenie.

Na czym polega zabieg powiększania ust?

Zabieg powiększania ust polega na podaniu w okolice czerwieni wargowej optymalnego dla osiągnięcia zamierzonych efektów wypełniacza. Najczęściej używa się do tego celu kwasu hialuronowego. Wybór pada na tę substancję ze względu na jej bezpieczeństwo, ponieważ występuje w organizmie człowieka naturalnie i odpowiada za wiązanie wody w komórkach. Z tego względu sprzyja zachowaniu jędrności i gładkości skóry. Powiększanie ust kwasem hialuronowym sprawia, że stają się one miękkie i nawilżone. Widoczny jest również efekt wygładzenia drobnych zmarszczek mimicznych. Zabieg wykonuje doświadczony lekarz po uprzedniej konsultacji.

W naszym Centrum do zabiegu powiększania ust stosujemy najwyższej jakości preparaty.

Jak długo utrzymuje się efekt?

Efekt powiększania ust utrzymuje się około 12 miesięcy.

Wskazania

  • naturalne powiększenie  objętości ust
  • przywrócenie czerwieni wargowej 
  • poprawienie asymetrii ust
  • wymodelowanie, wygładzenie i nawilżenie ust
  • zmniejszenie zmarszczek wokół ust
  • przywrócenie jędrności ust

Efekty po zabiegu

W naszym Centrum polecamy również zabieg Wolumetrii.

Najczęściej zadawane pytania

Efekt bardziej uwydatnionych i powiększonych ust jest widoczny natychmiast po zabiegu. Natomiast optymalny efekt widoczny jest po dwóch tygodniach.

  • choroby nowotworowe
  • ciąża i karmienie piersią
  • infekcje skórne w miejscu przeprowadzania zabiegu (wirusowe, grzybicze i bakteryjne)
  • zaburzenia krzepnięcia krwi