Osocze bogatopłytkowe

Efekty

Osocze bogatopłytkowe

Osocze bogatopłytkowe (PRP) to drogocenny eliksir pozyskiwany z naszej krwi, zabieg silnie odmładzający, służący regeneracji i rewitalizacji skóry.

To zabieg dla osób ceniących produkty pochodzenia naturalnego, a także osób cierpiących na różnego rodzaju alergie.

Koncentrat płytek krwi odpowiednio aktywowany pozwala na uzyskanie spektakularnych efektów regeneracji i odnowy tkanek poprzez aktywację płytek krwi zawartych w osoczu bogatopłytkowym. Dzięki temu pobudzają się procesy regeneracji tkanek i wspomagany jest proces augiogenezy (tworzenia nowych naczyń krwionośnych).

CZY ZABIEG JEST BOLESNY?

Siła odczuć uzależniona jest od indywidualnego progu bólu każdego Pacjenta, nie wymaga jednak znieczulenia.

Opis zabiegu

PRP to autologiczny preparat osocza bogatopłytkowego otrzymany z własnej krwi. Aktywne trombocyty zawarte w osoczu wydzielają ważne dla regeneracji skóry czynniki wzrostu, które między innymi stymulują namnażanie i dojrzewanie komórek naskórka, aktywują mikrokrążenie, stymulują syntezę DNA oraz pobudzają fibroblasty do produkcji kolagenu.

Jak wygląda zabieg?

Zabieg polega na pobraniu krwi metodą próżniową. Po odwirowaniu uzyskuje się osocze bogatopłytkowe, które zostaje podane bezpośrednio techniką mezoterapii.

Zalety zabiegu

W naszym Centrum polecamy też zabieg Ulverin R. radiofrekwencji multiigłowej oraz Laser frakcyjny chirurgiczny CO2.

Najczęściej zadawane pytania

Nawilżanie skóry, pielęgnacja twarzy.

Pierwsze efekty zabiegu widoczne są już po dwóch tygodniach. Przebudowa tkanek zaczyna się już po 48 godzinach od pierwszego zabiegu.

Tak. Zalecane jest wykonanie 3-4 zabiegów w odstępach 3-4 tygodniowych.

  • choroby nowotworowe
  • choroby krwi
  • ciąża i karmienie piersią