Atena Centrum Zdrowia i Urody

Dlaczego my?

0
lat na rynku

Doświadczony chirurg

Dyplomowani kosmetolodzy

Renomowane preparaty

Najnowsze technologie

Najlepsze marki

7.03.2022 o 18_00_31

Atena Centrum Zdrowia i Urody to nowoczesne Centrum medycyny estetycznej i kosmetologii, które funkcjonuje na rynku 29 lat.

Jest to miejsce dla osób, które cenią sobie bezpieczne, innowacyjne i naturalne sposoby poprawienia wyglądu a jednocześnie pragną uwypuklić swoje oryginalne piękno.

Najbardziej zaawansowane technologie w powiązaniu z bogatym doświadczeniem lekarza i kosmetologów dają gwarancję jakości, efektywności i bezpieczeństwa.

Oferowane przez nas zabiegi i terapie zostały stworzone w oparciu o najnowsze międzynarodowe trendy w medycynie estetycznej i kosmetologii, dzięki czemu są bezpieczne i skuteczne.

W naszym Centrum można wykonać zabiegi z zakresu medycyny estetycznej, kosmetologii i HIGH-TECH, które pomogą nam walczyć z upływem czasu, poprawić niedoskonałości sylwetki i urody. A to wszystko pod opieką doświadczonego i wykwalifikowanego personelu Zespołu.

Zespół Ateny Centrum i Urody stale podnosi swoje kwalifikacje i dokładnie śledzi światowe trendy w kosmetologii i medycynie estetycznej uczestnicząc w międzynarodowych i krajowych kongresach, szkoleniach i warsztatach. Dzięki temu oferowane przez nas zabiegi, terapie i produkty reprezentują najwyższą jakość.

Przestrzeganie zaostrzonych zasad sanitarnych, przyjazna i profesjonalna obsługa, stała opieka podczas trwania terapii, a także eleganckie, komfortowe i zapewniające dyskrecję wnętrza naszego Centrum tworzą jedyną w swoim rodzaju atmosferę spokoju i bezpieczeństwa.

To tutaj spełnią się Twoje marzenia o byciu zdrowym, zadbanym i pięknym.

Serdecznie zapraszamy,

Barbara i Dariusz Myśliwy