ARTHREX ACP

Mezoterapia igłowa z użyciem osocza bogatopłytkowego PRP to jedna z najbardziej naturalnych, bezpiecznych i skutecznych metod wykorzystywanych w medycynie estetycznej. Osocze pobierane jest bezpośrednio z krwi pacjenta, a następnie wstrzykiwane techniką mezoterapii w pożądany obszar skóry. Ta całkowicie autologiczna terapia stymuluje komórki do produkcji elastyny i kolagenu a tym samym regeneruje i nawilża skórę oraz wygładza zmarszczki.

JUVENUS

Produkt marki Croma Pharma na bazie zwiększonej ilości polinukleotydów podawany za pomocą iniekcji o działaniu przeciwstarzeniowym. Juvenus ma doskonałe właściwości biochemiczne dające efekt silnego nawilżenia, poprawy elastyczności skóry i antyoksydacji. Juvenus jest łatwy do wstrzykiwania. Został stworzony do zabiegów na różne problemy skóry.

LASER FRAKCYJNY ABLACYJNY CO2

To jedno z najnowocześniejszych urządzeń pozwalających na bezpieczne i skuteczne odmłodzenie. Zabieg z użyciem lasera CO2 regeneruje skórę, wygładza zmarszczki, likwiduje przebarwienia i blizny potrądzikowe oraz inne niedoskonałości skóry.

LIPOLIZA INIEKCYJNA

Lipoliza iniekcyjna to nieinwazyjna i skuteczna metoda trwałej redukcji tkanki tłuszczowej w wybranych, problematycznych obszarach skóry. Lipoliza polega na wstrzyknięciu odpowiednich substancji czynnych powodujących rozbijanie tkanki tłuszczowej. W rezultacie komórki ulegają rozpuszczeniu a uwolnione tłuszcze są rozkładane w procesie przemiany materii i wydalane z organizmu.

LIPOTRANSFER

Technologia polega na pozyskaniu komórek regeneracyjnych z własnej tkanki tłuszczowej. To bezpieczny i skuteczny sposób modelowania i odmładzania twarzy. Dzięki temu zabiegowi zyskujemy naturalny wypełniacz służący do stymulacji własnych regeneracyjnych procesów organizmu. Bardzo trwały i bezpieczny zabieg.

TOKSYNA BOTULINOWA LECZENIE NADPOTLIWOŚCI

Toksyna botulinowa to preparat leczniczy pozwalający ograniczyć pracę gruczołów potowo-łojowych. dlatego idealnie sprawdza się w walce z problemami nadpotliwości. Niweluje nadmierne pocenie stóp, dłoni oraz okolicy pach.

LASEROWE USUWANIE ZMIAN PIGMENTACYJNYCH

Laser Palomar z głowicą 1540 to innowacyjna technologia, która idealnie sprawdza się w leczeniu zmian pigmentacji naskórka. To skuteczny, szybki i bezbolesny sposób redukowania przebarwień z jednoczesną aktywacją procesów regenerujących skórę.

LASEROWE USUWANIE ZMIAN NACZYNIOWYCH

Laser Palomar z głowicą LuxG to nowoczesna technologia, która daje gwarancję komfortu, bezpieczeństwa i wysokiej skuteczności zabiegu. Laser ma możliwość dostosowania parametrów zabiegowych do potrzeb pacjenta, co pozwala na skuteczne i precyzyjne leczenie zmian naczyniowych.

DERMATOCHIRURGIA

Zabiegi dermatochirurgiczne to usuwanie zmian skórnych takich jak pieprzyki, kurzajki, brodawki, znamiona i kępki żółte (najczęściej na powiekach). Zabiegi wykonuje się metodą laserową, kriochirurgicznie oraz za pomocą łyżeczkowania. Zabieg wykonywany w znieczuleniu miejscowym. Diagnostyka zmian - biopsja skóry.

ULTRAFORMER III HIFU

Nieinwazyjne konturowanie oraz lifting twarzy i ciała. Dzięki najnowszej technologii HIFU (zogniskowana fala ultradźwiękowa o wysokiej częstotliwości) możemy odmłodzić i poprawić jędrność tkanek oraz napięcie skóry na twarzy i całym ciele.

USUWANIE BLIZN POTRĄDZIKOWYCH

Laser frakcyjny to najbardziej skuteczna metoda usuwania blizn po trądziku. Laseroterapia wspomaga proces odnowy, odbudowy i regeneracji skóry, dzięki czemu blizny stają się płytsze a nawet zupełnie niewidoczne.

Dr Myśliwy

Jestem do Twojej dyspozycji

Nie musisz wiedzieć jaki zabieg jest dla Ciebie najlepszy. Moim priorytetem jest Twoje zdrowie i komfort. Zapraszam Cię na konsultację, dopasuję plan leczenia do Twoich potrzeb.